Nasza strona wykorzystuje cookies.

OK

O nas

LUCHS POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. 

Hydraulika odgrywa pierwszoplanową rolę w coraz większej liczbie zakładów przemysłowych i fabryk, coraz częściej bazującej na niej rozwiązania spotykane są także w maszynach budowlanych i rolniczych. Pozwala na podniesienie wydajności i obniżenie kosztów związanych z obsługą wyposażonych w nią maszyn i linii produkcyjnych, z drugiej jednak strony awaria zastosowanych systemów hydraulicznych pociąga za sobą bolesne skutki – nie tylko koszty naprawy, ale również przestoje w pracy, przyczyniające się do opóźnień i wymiernych strat. Dlatego konieczne jest stawianie na sprawdzone rozwiązania i regularny serwis maszyn hydraulicznych, pozwalające wykorzystać pełnię potencjału wykorzystanych systemów.

Serwis maszyn hydraulicznych

Jesteśmy przekonani, że jako doświadczony zespół obecny na polskim rynku od 1989 roku, potrafimy zaoferować Ci to, czego potrzebuje Twoja firma – niezależnie od zastosowanego rozwiązania i stopnia skomplikowania problemu. Naszym klientom pomagamy na każdym etapie ich przygody z maszynami hydraulicznymi – od planowania odpowiedniego rozwiązania, które najlepiej sprawdzi się w danym jednostkowym przypadku, przez dostarczenie i instalację w zakładzie, aż po jego serwisowanie i naprawy.

Stosowane przez nas rozwiązania, będące wynikiem zgromadzonego doświadczenia i wykorzystania profesjonalnych urządzeń, pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości serwisu wszelkiego rodzaju maszyn wykorzystujących hydraulikę. Dzięki temu możliwe jest znaczne zwiększenie ich żywotności, zredukowanie do minimum przestojów i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych. Pozwala to na zwiększenie wydajności, co przekłada się na bardziej konkurencyjną ofertę i niższe koszty jednostkowe produkcji.

Z racji na dostęp do zaawansowanej aparatury diagnostycznej i bogatego zaplecza części zamiennych i eksploatacyjnych, których jesteśmy dystrybutorem, potrafimy błyskawicznie uporać się z większością awarii i profesjonalnie wykonać naprawy. Wykonujemy regeneracje pomp, silników i pozostałych elementów układów hydraulicznych w sposób pozwalający skrócić do minimum przestoje produkcyjne. Każda wykonana przez nas naprawa czy regeneracja powiązana jest z dogłębnymi testami – dając nam i Tobie pewność co do wysokiej jakości wykonanej naprawy i długiego czasu eksploatacji odświeżonego elementu. Podobnie oferowany przez nas serwis maszyn hydraulicznych – robimy wszystko, by zapewnić Ci gwarancję bezproblemowej eksploatacji, niezależnie od tego, jak intensywnie będziesz wykorzystywać maszyny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Oferta

Regeneracja

NASI PARTNERZY