Nasza strona wykorzystuje cookies.

OK

Oferta

PNEUMATYKA

Jesteśmy obecnie znaczącym na rynku polskim dystrybutorem pneumatki siłowej i sterującej, mającej zastosowanie przy mechanizacji i automatyzacji procesów produkcji w wielu gałęziach przemysłu.

Oferowane przez nas produkty firmy NORGREN, SMC, AVENTICS to szeroka oferta wysokiej jakości produktów pneumatycznych oraz produktów do sterowania przepływami, m.in.:

Siłowniki, zespoły przygotowania powietrza, sygnalizatory ciśnienia, złączki i zawory.

Siłowniki pneumatyczne wyróżniają się bardzo szerokim zastosowaniem – spotyka się je niemal we wszystkich gałęziach przemysłu. Używane są do przesuwania, obracania i dociskania różnego rodzaju elementów, a do działania potrzebują jedynie sprężonego powietrza. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór siłowników od prawdziwego lidera w branży pneumatyki – firmy Norgren.

Siłowniki Norgren i ich zastosowanie

Siłowniki pneumatyczne to nieduże, ale niezwykle ważne urządzenia, które znacząco poprawią jakość i komfort pracy. Stworzone są, aby zastąpić pracę ludzkich mięśni i są w stanie wytworzyć siłę większą niż możliwości człowieka. Korzysta się z nich niemal we wszystkich gałęziach przemysłu, ale największe zastosowanie znajdują w maszynach o ruchu regularnym i jednostajnym. Sprawdzą się na halach produkcyjnych – na przykład na liniach produkcji lub prasach.

Siłowniki Norgren – tylko najlepsze produkty

W naszej ofercie dostępny jest bardzo szeroki wybór różnego rodzaju siłowników Norgren. Dostępne są w najpopularniejszych postaciach – modele jednostronnego i dwustronnego działania oraz między innymi siłowniki liniowe, dociskowe i obrotowe.

Siłowniki  wykonane ze stali nierdzewnej nadają się do zastosowań w środowisku o wysokim ryzyku korozji. Siłowniki obrotowe Norgren wyposażone są w zębatkę oraz wałek zębaty o działaniu dwustronnym. Dzięki temu, że posiadają kąt obrotu 360 stopni, sprawdzą się w miejscach, gdzie wymagana jest praca obrotowa. Natomiast tam, gdzie niezbędna jest duża moc i krótki skok, oferujemy naszym klientom kompaktowe siłowniki mieszkowe.

Siłowniki Norgren to również modele z prowadnicą i podwójnym tłoczyskiem, wyróżniające się podwójnym działaniem. Charakteryzują się wyjątkową trwałością i wysokimi parametrami prowadzenia. Pozwalają na pracę z dokładnością co do 0,02 mm. Natomiast modele beztłoczyskowe to siłowniki lekkie o długości skoku do 8 500 mm.

Nasza oferta

Wszystkie urządzenia to sprawdzone i przetestowane produkty od najlepszych producentów. Zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami, co gwarantuje ich bezproblemowe użytkowanie. Spełniają wymagające normy ISO i pozwalają na pracę z dużą dokładnością. Wyjątkowo solidne siłowniki przystosowane są do intensywnego użytkowania, dzięki czemu nie ma potrzeby ich często wymieniać. Znajdziesz u nas uniwersalne modele o średnicy tłoka od 6 do 250 mm, co zapewnia duże pole do manewru i możliwość dobrania idealnego produktu. Oferujemy naszym klientom także akcesoria do siłowników pneumatycznych, takie jak głowice, mocowania, zaczepy lub uchwyty. Dzięki temu mogą one działać bez zarzutu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.