Nasza strona wykorzystuje cookies.

OK

Oferta

ZAWORY I ROZDZIELACZE

Oferowane przez nas rozdzielacze i zawory sterowane elektrycznie są przeznaczone do sterowania kierunkiem przepływu cieczy hydraulicznej (oleju) w układach hydraulicznych.

Oferujemy: rodzielacze monoblokowe, rozdzielacze liniowe, elektrozawory, zawory nabojowe, sterowniki, zawory zwrotne, zawory spadochronowe, zawory dławiące.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań dla przemysłu, zwłaszcza w zakresie hydrauliki siłowej, pneumatyki, obróbki skrawaniem i przetwórstwa tworzyw sztucznych w naszej ofercie zawarliśmy wszystko, co jest niezbędne zarówno do instalacji, jak i serwisowania i napraw maszyn przemysłowych. Dotyczy to również podzespołów takich jak zawory bezpieczeństwa, zawory proporcjonalne, sterowniki, rozdzielacze czy elektrozawory – czyli wszystkiego, co niezbędne do poprawnego sterowania kierunkiem przepływu cieczy w układach.

Zawory proporcjonalne

Znajdziesz u nas różne typy zaworów proporcjonalnych, które pozwolą na kontrolowanie ciśnienia cieczy podczas testowania, wciskania, dozowania, pozycjonowania i łączenia na wcisk. Oferujemy różne typy i rodzaje zaworów – począwszy d modeli bazowych, przeznaczonych do prostych zadań sterowania, przez zawory przeznaczone do zadań ciśnieniowych i podciśnieniowych, zawory wielofunkcyjne i przeznaczone do systemów złożonych o wysokiej dokładności, aż po zawory wysokociśnieniowe i skonstruowane z myślą o sterowaniu położeniem i siłą, również przeznaczone dla systemów o przedłużonej żywotności.

Zawory bezpieczeństwa

Dzięki stosowaniu zaworów bezpieczeństwa można utrzymywać w układzie stałe, ale bezpieczne ciśnienie cieczy, bez obawy o przekroczenie wartości krytycznych. W razie nadmiernego wzrostu ciśnienia ich zadaniem jest uwolnienie ze zbiornika nadmiaru tłoczonej cieczy. Dzięki temu chronią one pozostałe części maszyn i ich układu hydraulicznego przed uszkodzeniem, chronią także pracowników przed obrażeniami, które mogłaby spowodować potencjalna eksplozja lub rozszczelnienie układu. Najczęściej spotykane są zawory bezpieczeństwa kulkowe, grzybkowe, suwakowe, płytkowe i przeponowe – w naszym sklepie dostępne są wszystkie wymienione rozwiązania.

Postaw na najlepsze rozwiązania

W naszej firmie znajdziesz produkty najbardziej zaawansowanych producentów zaworów, których produkty są wysoko cenione pośród osób zajmujących się rozwiązaniami dla przemysłu. Oferujemy m.in.  zawory Norgren, skandynawskiej marki cenionej za wysoką jakość wykonania i ponadprzeciętną wytrzymałość. Zawory Norgren to ponadto szeroka liczba modeli i stosowanych rozwiązań, pozwalające na dopasowanie optymalnego rozwiązania w zależności od profilu działalności i wykorzystywanych maszyn.

U nas znajdziesz także zawory SMC – uznanego japońskiego producenta rozwiązań dla przemysłu. Zawory SMC to najlepsze w swojej klasie rozwiązania, które pozwoliły już wielu producentom na udoskonalenie linii produkcyjnych. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz również zawory Rexroth i zawory Nova Swiss. Obu producentów, podobnie, jak i pozostałe oferowane przez nas produkty cechują się bardzo dobrymi opiniami użytkowników, co daje nam pewność ich niezawodnego działania i profesjonalnego podejścia do klienta. Zawory Rexroth produkowane są przez markę stanowiącą część grupy Bosch, a zawory Nova Swiss oferują jakość produktów typową dla szwajcarskich wyrobów. Niezależnie, na które z oferowanych rozwiązań postawisz, możesz mieć pewność, że będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

W naszej ofercie znajdą również Państwo zawory i rozdzielacze firmy Pneumax