Nasza strona wykorzystuje cookies.

OK

Oferta

POMPY I SILNIKI HYDRAULICZNE

Oferujemy pełną gamę pomp, silników i przekładni hydraulicznych.

Oferowane przez nas komponenty firmy REXROTH i rozwiązania dla aplikacji mobilnych i przemysłowych wspomagają producentów w spełnianiu najbardziej wymagających regulacji dotyczących emisji, jednocześnie zwiększając produktywność i niezawodność.

Pompy hydrauliczne to podstawowe elementy każdego układu hydraulicznego. Ich zadaniem jest transformacja energii mechanicznej w energię hydrostatyczną. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju pompy hydrauliczne w zależności od zastosowania i wykorzystanej technologii.

Pompy hydrauliczne – szeroki asortyment

Chociaż istnieje wiele rodzajów pomp hydraulicznych, zasada ich działa jest taka sama. Sprężona ciecz podnosi energię kinetyczną i potencjalną urządzenia. Jest to odwrotny mechanizm niż w przypadku silników hydraulicznych, gdzie energia cieczy zostaje przekształcona na pracę elementu ruchomego. W naszej ofercie znajdziecie pełną gamę pomp, między innymi popularne pompy łopatkowe i membranowe.

Pompy membranowe działają na zasadzie ruchu membran. To wyjątkowo wszechstronne i uniwersalne modele, przystosowane do tłoczenia różnego rodzaju cieczy. Mogą one pracować na sucho i są urządzeniami samozasysającymi. Wytwarzane są głównie z materiałów takich jak aluminium, stal kwasoodporna, teflon, żeliwo lub polietylen. Działanie pompy rozpoczyna się w momencie skierowania sprężonego powietrza na jedną membranę, która połączona jest osią z kolejnymi. Mimo że pompy membranowe wyróżniają się prostą konstrukcją, są funkcjonalne, dokładne i precyzyjne. Poradzą sobie nawet z kłopotliwymi cieczami – niezależnie od ich gęstości, składu chemicznego i obecności cząsteczek stałych.

Pompy łopatkowe wyposażone są w łopatki osadzone w wirniku. Ich zadaniem jest zgarnianie cieczy i przenoszenie jej do komory tłoczonej, która może być transportowana za pomocą obrotów śruby ślimakowej. Łopatki najczęściej umieszczone są osiowo lub skośnie w stosunku do obrotów narzędzia. Taki układ łopatek zapobiega zakleszczaniu się i zmniejsza tarcia. Pompy łopatkowe cenione są za niskie koszty eksploatacji oraz wysoką moc. To urządzenia wszechstronne i wielofunkcyjne. Sprawdzą się w przypadku przetaczania cieczy o zwiększonej lepkości i smarów.

Pompy Rexroth – gwarancja jakości

Pompy Rexroth to solidne konstrukcje, które gwarantują maksymalną wydajność i niezawodność. Niemiecka firma Bosh Rexroth jest jednym z najbardziej cenionych producentów hydrauliki przemysłowej i mobilnej. Szeroki wybór pomp tej marki trafi w potrzeby klientów niezależnie od branży przemysłowej. Sprawdzą się one w przemyśle motoryzacyjnym, przetwórstwie chemicznym, inżynierii kolejowej, elektroenergetyce czy budownictwie wodnym i lądowym. Pompy Rexroth znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się dużą precyzją i solidnym wykonaniem. Zapewniają bezpieczeństwo oraz bezproblemowe działanie przez długi czas. To bez wątpienia produkty solidne i wytrzymałe, reprezentujące najwyższą jakość wykonania.

W naszej ofercie znajdziecie modele, które różnią się wydajnością tłoczenia i przeciwciśnieniem. Aby ułatwić klientom znalezienie idealnej pompy, jesteśmy chętni udzielić fachowej odpowiedzi na każde pytanie i rozwiać wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

Obsługiwane obszary:

Miasta:

Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze