PRZEWODY I ZŁĄCZA PRZEMYSŁOWE

Posiadamy w swojej ofercie przewody przemysłowe ssawno-tłoczne i tłoczne wykonywane z gumy NBR i EPDM do przesyłu substancji spożywczych, powietrza, chemii, pary wodnej, substancji ropopochodnych,  materiałów ściernych tj. Betonu czy tynkowania.
Oferowane przez nas przewody możemy dostarczać z zamontowanymi złączami lub osobno takimi jak: Camlock, Storz, Klaudia, Perrot, Bauer, Ferrari, Tankwagen.


POMPY MEMBRANOWE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę pomp, między innymi popularne pompy membranowe. 

Pompy membranowe działają na zasadzie ruchu membran. To wyjątkowo wszechstronne i uniwersalne modele, przystosowane do tłoczenia różnego rodzaju cieczy. Mogą one pracować na sucho i są urządzeniami samozasysającymi. Wytwarzane są głównie z materiałów takich jak aluminium, stal kwasoodporna, teflon, żeliwo lub polietylen. Działanie pompy rozpoczyna się w momencie skierowania sprężonego powietrza na jedną membranę, która połączona jest osią z kolejnymi. Mimo że pompy membranowe wyróżniają się prostą konstrukcją, są funkcjonalne, dokładne i precyzyjne. Poradzą sobie nawet z kłopotliwymi cieczami – niezależnie od ich gęstości, składu chemicznego i obecności cząsteczek stałych. 

  • Facebook Social Icon
KONTAKT

LUCHS POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Ul. Strzelecka 16

42-200 Czę­sto­cho­wa

Tel. +48 792 950 022

biu­ro@luch­spol­ska.pl


NIP: 573-29-09-623

RE­GON: 382592007